"Sakarya Genç Gelecek Ergin İzci Kampı"

PDFYazdıre-Posta

alt
    
    alt


      Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün 21-24 Ocak tarihleri arasında düzenlemiş olduğu "Genç Gelecek Ergin İzci Kampına" Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü olarak 30 izcimizi ve 3 liderimizi gönderdik.
 
   
 
     Türkiye’nin dört bir yanındaki kulüplerden 300’e yakın kişinin katılımıyla gerçekleşti. Kampta; Sakarya üniversitesi ziyaret edilerek akademisyenlik semineri verildi, bilek güreşi turnuvası, hazine avı, oyunlar, etkinlikler, kişisel ve karakter eğitimleri, güzel ahlak gibi konular işlendi. Ergin izcilerimizin sloganı olan “Topluma Hizmet Eder” şuuru verildi ve vatana, millete, ailesine, kendine faydalı bireyler olma heyecanı ile dolarak kamp yerinden ayrıldılar. Kampa katılan tüm izcilerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.
 
Kamp Müdürü Lider Ali Yıldız
           
         Kampımıza destek veren Ankara İl Özel İdaresine, Keçiören Belediyesine, Pursaklar Belediyesine katkılarından dolayı teşekkür ederim.

         Ayrıca Kulüp başkanımız Lider Fatih Ünal'a İzci liderlerimiz: Yusuf Karabulut, Mehmet Emin Badır, Ali Yıldız ve ergin izcilerimize daha nice kamplarda buluşmak temennisiyle teşekkür ederim.

ASİLDER Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İzcilik Kulübü Önderi  

Oymakbaşı Halil İbrahim Tellioğlu

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color